Madrone 8 Door Display Cabinet
SKU:
28279WLT-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.539945 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 54.38 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 72 x 17.7 x 73.6 in |
| Package Weight Total | 235.89 lbs |
| Net Weight | 207.23 lbs |
| Weight | 207.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 70 × 71 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Madrone |
Contact Us
"*" indicates required fields
