Lumina Glass Cabinet
SKU:
28421BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.64934 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 58.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 21.7 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 80.2 lbs |
| Package 2 Dimensions | 49.6 x 21.7 x 59.4 in |
| Package 2 Weight | 140.35 lbs |
| Package Weight Total | 220.46 lbs |
| Net Weight | 191.8 lbs |
| Weight | 191.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 48 × 88 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Lumina |
Contact Us
"*" indicates required fields