Julia English Media Cabinet
SKU:
25734STW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Cream, Entertainment Stands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.000773 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 35.34 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 84.6 x 21.7 x 39.4 in |
| Package 1 Weight | 167.55 lbs |
| Package Weight Total | 167.55 lbs |
| Net Weight | 152.12 lbs |
| Weight | 152.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 81 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Julia |
Contact Us
"*" indicates required fields