Homestead Hallstand W/ Storage
SKU:
23574OFW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Off White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.623271 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 22.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 44.5 x 23.2 x 82.3 in |
| Package 1 Weight | 121.25 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 97 lbs |
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 42 × 77 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Traditional |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields
