Homestead Hallstand W/ Rattan Baskets
SKU:
25876DEB----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Duck Egg Blue, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.976195 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 34.47 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 44.9 x 16.9 x 66.9 in |
| Package 1 Weight | 51.19 lbs |
| Package 2 Dimensions | 43.3 x 20.3 x 24.4 in |
| Package 2 Weight | 21.56 lbs |
| Package Weight Total | 72.75 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 42 × 80 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields