Hamilton Display Cabinet
SKU:
26637OCB----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.350336 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 47.69 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 46.7 x 20.5 x 37.6 in |
| Package 1 Weight | 60.85 lbs |
| Package 2 Dimensions | 47 x 21.3 x 61.7 in |
| Package 2 Weight | 104.5 lbs |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 154.32 lbs |
| Weight | 154.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 44 × 88 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Hamilton |
Contact Us
"*" indicates required fields
