Genoa Hutch
SKU:
25133BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.265615 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 80.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 79.9 x 19.3 x 51.2 in |
| Package 1 Weight | 212.28 lbs |
| Package 2 Dimensions | 79.9 x 21.3 x 48.8 in |
| Package 2 Weight | 223.13 lbs |
| Package Weight Total | 435.41 lbs |
| Net Weight | 401.24 lbs |
| Weight | 401.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 77 × 89 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Genoa |
Contact Us
"*" indicates required fields