Fiona 4 Door Display Cabinet W/ Glass Shelves
SKU:
28260AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.7678675 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 62.43 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53 x 20.7 x 65.4 in |
| Package 1 Weight | 168.1 lbs |
| Package 2 Dimensions | 51 x 19.7 x 36.2 in |
| Package 2 Weight | 85.43 lbs |
| Package Weight Total | 253.53 lbs |
| Net Weight | 246.92 lbs |
| Weight | 246.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 51 × 96 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Fiona |
Contact Us
"*" indicates required fields