Colorado Display Cabinet W/ Glass Door
SKU:
28787WHD----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Cream, Entertainment Stands, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.14 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 40.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 41.1 x 18.9 x 50.8 in |
| Package 2 Dimensions | 41.1 x 18.9 x 38.2 in |
| Package Weight Total | 275.58 lbs |
| Net Weight | 264.55 lbs |
| Weight | 264.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 39 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Traditional |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields