Belvedere Hutch
SKU:
28772AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.31 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 46.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.2 x 19.7 x 46.9 in |
| Package 1 Weight | 135.91 lbs |
| Package 2 Dimensions | 48.8 x 19.5 x 38.2 in |
| Package 2 Weight | 108.8 lbs |
| Package Weight Total | 244.71 lbs |
| Net Weight | 216.05 lbs |
| Weight | 216.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 80 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Belvedere |
Contact Us
"*" indicates required fields
