Bahama Display Cabinet
SKU:
28426WLT-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.190229 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 42.03 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 35.8 x 18.5 x 47.2 in |
| Package 1 Weight | 95.42 lbs |
| Package 2 Dimensions | 43.7 x 22.4 x 42.1 in |
| Package 2 Weight | 127.21 lbs |
| Package Weight Total | 222.67 lbs |
| Net Weight | 194.01 lbs |
| Weight | 194.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 42 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Bahama |
Contact Us
"*" indicates required fields