Aries Open Hutch
SKU:
24447DRW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Driftwood, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.749594 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 61.79 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 62.2 x 23.2 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 101.17 lbs |
| Package 2 Dimensions | 62.2 x 19.7 x 54.3 in |
| Package 2 Weight | 113.78 lbs |
| Package Weight Total | 214.95 lbs |
| Net Weight | 188.5 lbs |
| Weight | 188.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 59 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Traditional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields