Millwork Brown Rectangular Dining Table
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The perfect blend of modern sophistication and rustic charm, Millwork has it all. This dining table is the new centerpiece of your space, bringing the best of the classic and modern together for a truly unique character. Finished in a warm, umber wood tone that shines with a glow, this table brings personality. The standout of your next dinner party, the Millwork table can seat up to six people. Standing strong on a stylish and durable steel base detailing, this piece is the pinnacle of style and functionality.
Product Details
| Collection | Millwork |
|---|---|
| Style | Industrial |
| Type | Dining Tables |
| Carton Volume | 19.106 |
| Carton Weight | 241.000 lb |
| Product Weight | 241 lb |
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 40 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | No Color |
| Style | Industrial |
| Collection | Millwork |
Contact Us
"*" indicates required fields