Cholet Round Dining Table
SKU:
28829AFD-----
Category: Dining Tables
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.237168 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 8.38 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 76.15 lbs |
| Package 2 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 31.9 in |
| Package 2 Weight | 18.65 lbs |
| Package Weight Total | 94.8 lbs |
| Net Weight | 83.78 lbs |
| Weight | 83.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields