Cholet Round Dining Table
SKU:
28828WLT-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.342444 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 12.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.8 x 61.8 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 93.31 lbs |
| Package 2 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 31.9 in |
| Package 2 Weight | 14.73 lbs |
| Package Weight Total | 108.03 lbs |
| Net Weight | 94.8 lbs |
| Weight | 94.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields