Round Dining Table-top
SKU:
59550
Category: Dining Table Tops
Tags: Cream, Dining Table Tops, Natural/paperwhite, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Round Dining Table-Top | Constructed of hardwood solid & Ash veneer |
|---|---|
| Round Dining Table-Top | 48″ x 48″ top extends to 48″ x 66″ with one 18″ leaf inserted |
| Dimensions | 48.00″W X 48.00″D X 30.00″H |
| Weight | 102.51 lbs |
| 48″ x 48″ top extends to 48″ x 66″ with one 18″ leaf inserted | Yes |
| Weight | 102.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Contact Us
"*" indicates required fields