Williamson Sideboard W/ 4 Doors
SKU:
90019OCB----LDT
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Ocean Blue Light Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.442994 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 50.96 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 103.1 x 20.1 x 49.6 in |
| Package 1 Weight | 257.94 lbs |
| Package Weight Total | 257.94 lbs |
| Net Weight | 229.28 lbs |
| Weight | 229.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 100 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue Light Distressed |
| Style | Traditional |
| Collection | Williamson |
Contact Us
"*" indicates required fields