Vivienne Sideboard
SKU:
28777DEB----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.018989 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 35.99 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 69.7 x 22.4 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 178.57 lbs |
| Package Weight Total | 178.57 lbs |
| Net Weight | 169.76 lbs |
| Weight | 169.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 68 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivienne |
Contact Us
"*" indicates required fields