Sonoma Storage Cabinet W/ Baskets
SKU:
26911BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.9836 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 70.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.7 x 25.2 x 92.5 in |
| Package 1 Weight | 275.58 lbs |
| Package Weight Total | 275.58 lbs |
| Net Weight | 246.92 lbs |
| Weight | 246.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 56 × 87 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Sonoma |
Contact Us
"*" indicates required fields