Shutter Narrow Sideboard
SKU:
24155STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.397215 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.03 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 47.6 x 15.4 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 74.96 lbs |
| Package Weight Total | 74.96 lbs |
| Net Weight | 65.04 lbs |
| Weight | 65.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 44 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Shutter |
Contact Us
"*" indicates required fields