Roosevelt Sideboard Small
SKU:
23929STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.41181 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.3 x 15.4 x 44.5 in |
| Package 1 Weight | 70.55 lbs |
| Package Weight Total | 70.55 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 42 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Roosevelt |
Contact Us
"*" indicates required fields