Osborne Narrow 4 Door Sideboard
SKU:
28717GMI----STD
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.51 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 18.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 66.1 x 11.4 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 101.41 lbs |
| Package Weight Total | 101.41 lbs |
| Net Weight | 88.18 lbs |
| Weight | 88.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 65 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Osborne |
Contact Us
"*" indicates required fields