Orleans Sideboard 2 Door 2 Drawer
SKU:
25390BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.17117 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 41.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.2 x 27.2 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 163.14 lbs |
| Package Weight Total | 163.14 lbs |
| Net Weight | 141.1 lbs |
| Weight | 141.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 70 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Orleans |
Contact Us
"*" indicates required fields