Nantes Small Sideboard
SKU:
28008STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.39964 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.11 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.6 x 15.7 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 79.37 lbs |
| Package 2 Dimensions | 14.2 x 14.2 x 12.2 in |
| Package Weight Total | 79.37 lbs |
| Net Weight | 68.34 lbs |
| Weight | 68.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 39 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Nantes |
Contact Us
"*" indicates required fields