Kraton 4 Doors Sideboard
SKU:
28666DEB----STD
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.77 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 27.19 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 17.7 x 36.2 in |
| Package 1 Weight | 136.69 lbs |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 125.66 lbs |
| Weight | 125.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields