Kelly 4 Door 4 Drawer Buffet
SKU:
28210BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.873 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 30.83 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 76.4 x 17.7 x 39.4 in |
| Package Weight Total | 127.87 lbs |
| Net Weight | 116.84 lbs |
| Weight | 116.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 75 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Kelly |
Contact Us
"*" indicates required fields