Kagu 4 Door Sideboard
SKU:
27860BLW-----
Category: Dining Storage
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.259685 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 44.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 17.7 x 50.8 in |
| Package 1 Weight | 209.44 lbs |
| Package Weight Total | 209.44 lbs |
| Net Weight | 180.78 lbs |
| Weight | 180.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 84 × 48 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields