Hudson 4 Door Sideboard
SKU:
25449BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.418742 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 50.1 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 103.1 x 20.1 x 48.8 in |
| Package 1 Weight | 264.55 lbs |
| Package Weight Total | 264.55 lbs |
| Net Weight | 242.51 lbs |
| Weight | 242.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 100 × 43 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields