Eclipse Buffet
SKU:
28600WHD----STD
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Cream, Dining Storage, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.709555 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.06 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 52.4 x 21.7 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 94.8 lbs |
| Package Weight Total | 94.8 lbs |
| Net Weight | 83.78 lbs |
| Weight | 83.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 51 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Eclipse |
Contact Us
"*" indicates required fields