Dakota Oval 4 Door Sideboard W/ Rattan Panels
SKU:
28223WHD----STD
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, White, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.816255 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 28.83 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 17.7 x 38.2 in |
| Package Weight Total | 138.89 lbs |
| Net Weight | 127.87 lbs |
| Weight | 127.87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Dakota |
Contact Us
"*" indicates required fields