Colorado Sideboard
SKU:
28704DRW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.94 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 33.2 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 80.3 x 18.5 x 38.6 in |
| Package 1 Weight | 152.12 lbs |
| Package Weight Total | 152.12 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 79 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields