Aries Sideboard W/ 3 Doors
SKU:
23364GCH-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.687148 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.27 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.6 x 18.1 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 104.72 lbs |
| Package Weight Total | 104.72 lbs |
| Net Weight | 87.08 lbs |
| Weight | 87.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 59 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields