Stanley Bench
SKU:
27845DEB----LDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Blue, Bramble, Chairs & Benches, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.409584 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.46 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 72.4 x 16.5 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 68.34 lbs |
| Package Weight Total | 68.34 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 71 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Stanley |
Contact Us
"*" indicates required fields