Savannah Large Bench
SKU:
28748AFD-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.347256 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 16.5 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 46.3 lbs |
| Package Weight Total | 46.3 lbs |
| Net Weight | 39.68 lbs |
| Weight | 39.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 60 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields