Pierre Dining Chair
SKU:
27471DEB----NDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Blue, Bramble, Chairs & Benches, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.17442 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 6.16 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 22.4 x 33.5 in |
| Package 1 Weight | 24.25 lbs |
| Package Weight Total | 24.25 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 22 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Pierre |
Contact Us
"*" indicates required fields