Newport Scalloped Rattan Bench
SKU:
28447SHB----STD
Category: Chairs & Benches
Tags: Blue, Bramble, Chairs & Benches, Shale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.47061 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.62 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 17.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 37.48 lbs |
| Package Weight Total | 37.48 lbs |
| Net Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Shale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields