Monarch Dining Chair
SKU:
27201SNB-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Brown, Chairs & Benches, Sandbar
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2111706 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.46 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.1 x 26.4 x 40.6 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 16.53 lbs |
| Weight | 16.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandbar |
| Style | Transitional |
| Collection | Monarch |
Contact Us
"*" indicates required fields