Genevieve Dining Chair
SKU:
28467WHD----STD
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Cream, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.3290112 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.62 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24.8 x 26.8 x 37.8 in |
| Package 1 Weight | 33.07 lbs |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Genevieve |
Contact Us
"*" indicates required fields