Fiona Dining Chair W/ Upholstered Seat
SKU:
28306DRW-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Brown, Chairs & Benches, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.206712 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.3 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 22.8 x 42.5 in |
| Package Weight Total | 50.71 lbs |
| Net Weight | 44.09 lbs |
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Traditional |
| Collection | Fiona |
Contact Us
"*" indicates required fields