English Ladder-back Dining Chair
SKU:
23354GCH-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.215606993287174 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.61 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 19.7 x 23.6 x 45.7 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 43 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields