Cholet Dining Chair
SKU:
28756BLW-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.18 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 6.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.5 x 22.4 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields