Vannes Bar Cart W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.54684 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 19.31 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 17.7 x 38.6 in |
| Package Weight Total | 74.96 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 47 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields