Nantes Bedside Table
SKU:
28014BBA-----
Category: Nightstands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2988 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.55 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.5 x 17.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 66.14 lbs |
| Package Weight Total | 66.14 lbs |
| Net Weight | 59.52 lbs |
| Weight | 59.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Nantes |
Contact Us
"*" indicates required fields
