Infinity 3 Drawer Nightstand
SKU:
28438WHD----STD
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Cream, Nightstands, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2457 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.68 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 17.7 x 33.1 in |
| Package 1 Weight | 44.09 lbs |
| Package Weight Total | 44.09 lbs |
| Net Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Collection | Infinity |
Contact Us
"*" indicates required fields