Huntley 3 Drawer Nightstand
SKU:
26145BBA-----
Category: Nightstands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.44352 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.66 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37 x 23.6 x 37.4 in |
| Package 1 Weight | 94.8 lbs |
| Package Weight Total | 94.8 lbs |
| Net Weight | 83.78 lbs |
| Weight | 83.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 34 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Huntley |
Contact Us
"*" indicates required fields
