B542 Woodinville Mirror – Ebony
SKU:
B542-24-06
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Black, Ebony, Emerald Home Furnishings, Mirrors
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
MIRROR – EBONY
Product Details
| SU Dim Length | 42 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 1.1 in |
| SU Dim Height | 31 in |
| CTN Dim Length | 45.1 in |
| CTN Dim Width | 36 in |
| CTN Dim Height | 3.9 in |
| CTN Volume | 3.66 cft |
| CTN Weight | 37 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 42 × 1.1 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony |
| Style | Contemporary |
| Collection | B542 Woodinville |
Contact Us
"*" indicates required fields