Chloe Headboard W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.223947 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.91 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 65.7 x 3.5 x 58.7 in |
| Package Weight Total | 54.01 lbs |
| Net Weight | 50.71 lbs |
| Weight | 50.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 80 × 56 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields