6/0-6/6 Panel Headboard
SKU:
39383
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Hazelwood, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 6/0-6/6 Panel Headboard | Constructed of solid pine |
|---|---|
| 6/0-6/6 Panel Headboard | 39383-39385-39372 King Panel Bed with Metal Footboard |
| 6/0-6/6 Panel Headboard | Fully Assembled: 80″W x 86″D x 56″H |
| Dimensions | 80.00″W X 02.25″D X 56.00″H |
| Weight | 61.73 lbs |
| 39383-39385-39372 King Panel Bed with Metal Footboard | Yes |
| Fully Assembled: 80″W x 86″D x 56″H | Yes |
| Weight | 61.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 80 × 56 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Contact Us
"*" indicates required fields