5/0-6/6 Panel Bed Rails
SKU:
50372
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Natural, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Panel Bed Rails | Constructed of Oak veneer with metal accents |
|---|---|
| Dimensions | 81.00″W X 01.00″D X 10.75″H |
| Weight | 52.91 lbs |
| Weight | 52.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 81 × 10.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Sophie |
Contact Us
"*" indicates required fields