5/0-6/6 Bed Rails
SKU:
39372
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Hazelwood, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Bed Rails | Constructed of solid pine |
|---|---|
| Dimensions | 82.00″W X 01.00″D X 07.75″H |
| Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 82 × 7.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Contact Us
"*" indicates required fields